Geçersiz anket bilgisi.
Site içi arama

PADI dalış merkezleri

Anasayfa » PADI dalış merkezleri
share on facebook  tweet  share on google  print  

PADI dalış merkezleri

PADI International Limited firması, Uluslararası Dalış Merkezi ve Perakende Birliği Departmanının kattetiği bazı önemli aşamaları açıklıyor.

PADI IRRA and PADI Diving Society’nin müdürü Simon Chance, Bristol ve Moskova ofislerinin hizmet verdiği PADI Dalış Merkezleri ve Sayfiyeleri tarafından katetilmiş önemli kilometre taşlarını açıkladı.

• Büyük Britanya ve İrlanda’da, şu anda 300’den fazla PADI Dalış Merkezi ve Sayfiyesi bulunmaktadır.

• Moskova ofisinin hizmet verdiği Doğu Avrupa’da, şu anda 100’den fazla PADI Dalış Merkezi ve Sayfiyesi bulunmaktadır.

• PADI International Limited firmasının servis alanında, şu anda 900’den fazla PADI Dalış Merkezi ve Sayfiyesi bulunmaktadır.

• Bunların içinden 100’den fazlası, PADI’nin 5 Yıldızlı üyelik statüsü ve bir prestij göstergesi olan “Altın Palmiye Sayfiyesi”(Gold Palm Resort) üyeliğine ulaşmıştır.

• Sadece Güney Afrika’da bile, şu anda 50’den fazla PADI Dalış Merkezi ve Sayfiyesi bulunmaktadır.

“Dalışa gittiğimiz zaman da gördüğümüz gibi, bu simbiyotik (farklı organizasyonların beraber yaşaması) bir ilişkidir” dedi Chance. “PADI IRRA Üyeliklerindeki artış, hizmet verdiğimiz bölgelerdeki PADI sistemi dalış eğitiminin popülaritesini yansıtmaktadır. Daha çok PADI Dalış Merkezi ve Sayfiyesi geliştikçe, PADI dalgıçlarının da, ekipmanlar, eğitim ve tecrübelere ulaşma fırsatları o kadar artmış oluyor.”

PADI’nin Bristol’deki ofisleri; Afrika, Orta Doğu, Doğu Akdeniz, Doğu Avrupa, Rusya, Irlanda ve Büyük Britanya’daki PADI üyeleri için bir yerel hizmet merkezi oluşturmak için 1994 yılında açılmıştır. Bu ofisler, 107 ülkede bulunan PADI üyelerine hizmet verirken, bünyelerinde Bahreyn’den Zimbabwe’ye kadar 50 ülkeye yayılmış, Cape Town şehrnden Vladivostok şehrine kadar, PADI IRRA üyeleri mevcuttur.

PADI Hakkında: PADI (Professional Association of Diving Instructors) (Profesyonel Dalış Eğtimenleri Birliği), dünyanın en büyük eğlence/sportif amaçlı dalış üyeliklerine sahip bir organizasyondur. Üyeleri; dalış firmaları, sayfiye aktiviteleri, akademik enstitüler, hocalık eğitmenleri, dalış eğitmenleri, dalgıçlar, şnorkelciler ve diğer su sporu hayranlarından oluşmaktadır. Profesyonel PADI Üyeleri (dalış merkezleri, sayfiyeleri, eğitim fakülteleri, eğitmenler, asistan eğitmenler ve divemaster’lar), dünyanın büyük bir çoğunluğundaki dalgıçlara eğitimler vererek, her sene yaklaşık 1,000,000 adet sertifika çıkartmaktadır. PADI Profesyonelleri, herkese sualtını keşfetme ve maceraya katılma imkanı sağlarken, dalış eğitimi, güvenlik ve müşteri hizmetleri alanlarında da en yüskek standartları vermeyi hedeflemiştir. PADI'nin birçok uluslararası merkezi bulunmakta, bunlardan üç tanesi (PADI Avrupa, PADI International Ltd ve PADI Nordic) Avrupa Standartları tarafından direk olarak etkilenen 30 ülkeyi kapsamaktadır.

International PADI, Inc.