Geçersiz anket bilgisi.
Site içi arama

Elektronik dalış tablosu

Anasayfa » Elektronik dalış tablosu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Elektronik dalış tablosu

PADI Dalış Tablolarını Kolaylaştırıyor
Yeni Elektronik Sportif Dalış Planlayıcısı
(Recreational Dive Planner - eRDP)


Bristol, UK – 25 Nisan 2005. PADI yeni ürünü, “Elektronik Sportif Dalış Planlayısıcı” (eRDP) ile dalış planlamasını çok daha kolay bir hale getirdi. Dünyanın en popüler dalış tablosunu baz alarak kurulan eRDP, dalgıçlara standart dalış planlama kolaylığı sağlıyor.

Basit bir şekilde dalış verilerinizi girin ve ekranı okuyun, işte bu kadar! eRDP de daha önce dalgıçların kullanmaya alışık oldukları tablolardaki sistemle çalışmaktadır: maksimum derinlik, yüzey beklemesi, basınç grupları, dekompresyonsuz limitler ve ayarlanmış dekompresyonsuz limitler gibi.

Kullanması son derece kolay olup, veri girişinden sonra net sonuçları görebilir ve dalışınızı planlayabilirsiniz. eRDP, hem metrik hem de emperyal birimlerle çalışmakta olup, tüm dünyada kolaylıkla kullanılabilmektedir. İki birim arasında geçiş yapmak için, basit bir düğmeyi çevirmeniz yeterlidir.

Dalış Bilimleri ve Teknolojisi (Diving Science and Technology – DSAT) tarafından yaratılmış olan eRDP, pazarda türünün tek örneğidir.

PADI International Ltd.'nin Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Douglas Nash derki “ eRDP, yeni dalıcıların dekompresyon teorisini öğrenmeleri ve matematiksel hataları azaltmaları için harika bir araçtır. Bu yeni ürün, dalıcıların dalış planlarını güvenli, çabuk ve doğru bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır.”

 

 

PADI, eRDP ürününü PADI Dalış Merkezleri ve Okullarına Nisan ayında dağıtmaya başlamıştır. Bu merkezlerin listesini görmek için, sitesini ziyaret ediniz

PADI Hakkında: PADI (Professional Association of Diving Instructors) (Profesyonel Dalış Eğtimenleri Birliği), dünyanın en büyük sportif amaçlı dalış eğitimi, sertifikası ve üyeliklerine sahip bir organizasyondur. Üyeleri; dalış firmaları, sayfiye aktiviteleri, akademik enstitüler, hocalık eğitmenleri, dalış eğitmenleri, dalgıçlar, şnorkelciler ve diğer su sporu hayranlarından oluşmaktadır. Profesyonel PADI Üyeleri (dalış merkezleri, sayfiyeleri, eğitim fakülteleri, eğitmenler, asistan eğitmenler ve divemaster'lar), dünyanın büyük bir çoğunluğundaki dalgıçlara eğitimler vererek, her sene yaklaşık 1,000,000 adet sertifika çıkartmaktadır. PADI Profesyonelleri, herkese sualtını keşfetme ve maceraya katılma imkanı sağlarken, dalış eğitimi, güvenlik ve müşteri hizmetleri alanlarında da en yüskek standartları vermeyi hedeflemiştir.

International PADI, Inc.