Site içi arama
FUSION DRY Kuru Sistem Şnorkel -Seemann
Anasayfa » snorkeller / snorkels » FUSION DRY Kuru Sistem Şnorkel -Seemann
Fiyat: 37,00 EUR
  KDV dahil
 
Açıklama

FUSION DRY Kuru Sistem Şnorkel -Seemann

Şnorkelinizi temizlemek dünde kaldı! Yeni kuru şnorkelimiz ile bu yeni deneyimden keyif alın

Seemann'dan en yeni jenerasyon yaratıcı kuru şnorkel! Yeni, patentli kuru üst kısmı pürüzsüz ve küçüktür. Su yüzeyde ve hatta suyun altında (3,5 m’ye kadar) bile boruya giremez. Açılı silikon ağızlık, kendinden boşaltım vanası ve patentli maskeden kolay ayırma tokası, bu eğlenceyi ve konforu arttıracak diğer özelliklerdir. Borunun özel tasarımı CUDA DRY’ı hem dalgıçlar hem de şnorkelciler için ideal şnorkel yapar. Dalış esnasında ağızlık aşağıda sallanır ve rahatsız etmez; şnorkel esnasında ise boru çenenizin kıvrımını takip eder. Bir kere denediğinizde asla başka bir şey kullanmak istemeyeceksiniz!   

Patentli Yeni Kolay Bağlantı Ayırıcı, efor harcamadan, tek elle, birkaç saniyede şnorkeli maskeden ayırır veya maskeye takılır. Bu tasarım şnorkelin yukarı aşağı ve 360ºdönüş hareketini sağlayarak isteğinize göre kolayca yerleştirmenizi mümkün kılar.
Renk: Siyah(07), Sarı(18), transparan mavi(11),transparan kırmızı(15)

Kuru üst kısmın fonksiyonu: Şnorkel suyun üstündeyken, patentli şamandıra sistemi hava yolunu açık bırakır, normal solunum sağlar. Şnorkel suyun içine girdiğinde, patentli şamandıra sistemi yükselir, hava yolunu kapatır ve suyun girişini önler. Kesinlikle %100 kuru şnorkel.

snorkeller / snorkels

FUSION DRY Kuru Sistem Şnorkel -Seemann 37,00 EUR
FUN Standart Şnorkel-Seemann 8,00 EUR