Site içi arama
AUDAXPRO TRAVEL Seyahat BC
Anasayfa » bc denge yelekleri/bc buoyancy compansators » AUDAXPRO TRAVEL Seyahat BC
Marka: SUB-GEAR
Fiyat: 420,00 EUR
  KDV dahil
 
Açıklama

AUDAXPRO TRAVEL Seyahat BC

AUDAXPRO TRAVEL Ağırlık Cepli Seyahat BC si  sadece 2kg. ağırlığına sırttan şişme
BEDENLER: A(M-L-XL)  , B(XS-S-M)
RENKLER: Kırmızı,Sarı,Mavi,Siyah,Beyaz,

TANIM
GANGAA TRAVEL Audaxpro’nun seyahat tipi modelidir. Sadece 2 kiloluk ağırlığı ile özellikle hava yolculuğu yapacak yüksek kaliteden ve konfordan vazgeçemeyenler için tasarlanmıştır. Her macerada sizi takip etmeye hazır GANGAA TRAVEL’in bavulunuzda paketlenmesine gerek yoktur çünkü pratik sırt çantası ile gelir.   
TEK RENK GANGAA TRAVEL NE DEMEK? GANGAA TRAVEL TEK RENK 9 farklı renk seçeneğiyle standart modeldir. Siyah olan kayış takımı dışında diğer tüm parçalar (çanta, koruyucu dolgu, inflatör tutucu) seçilebilir renktedir.
TEKNİK MODÜLER SİSTEM T.M.S., Audaxpro’nun birçok kombinasyon olasılığı sağlayan teknik modüler sistemidir. B.C. standart konfigürasyonda toplanmıştır ancak kullanıcı tarafından isteğine göre uyarlanabilir ve modifiye edilebilir. Sistem mevcut fiziksel konfigürasyona ve dalış ihtiyaçlarına göre değiştirilme olanağı sağlar. T.M.S.’yi şaşırtıcı yapan AUDAXPRO BC’lerinin herhangi bir modelini oluşturan her bir parçanın diğer tüm modeller ile komple uyumlu olmasıdır. İlave olarak bu sistem dalış esnasında performansı arttıracak birçok aksesuar ile zenginleştirilebilir. AUDAXPRO T.M.S. ‘nin bir diğer şaşırtıcı ve olağanüstü özelliği ise sadece bir ölçü konfigürasyonundadır ve her vücut ölçüsüne kolaylıkla ayarlanabilir.
KAYIŞ TAKIMI önceden şekil verilmiş kayış takımı komple yüksek kalite polyamid’dir ve 2,5 mm’lik ön gerilimli genişletmesi vardır. Omuz kayışları 40 mm’lik 2 naylon fastex ile sıkıştırılıp gevşetilebilir ve 2 tane 40 mm’lik paslanmaz çelik D-Ring’ler dikilmiş olduğu için ayarlanamaz. Göğüs bandı kayış takımına dikilmiştir dolayısıyla ayarlanamaz. Çantaya bitişik olan kısmında HT polyester bant dikey olarak kayış takımının ortasına yerleştirilmiştir ve üst kısmına sabitlenen paslanmaz çelik ilmek, merkezi yerçekim noktası olarak kullanılır. Ortadaki bandın sağ ve sol tarafında dikişlerle ayrılmış 2 ilave kayış bulunmaktadır. Bunlar çantanın 4 kesiminden ve kayış takımının ilmeklerinden geçerek sırt bantlarının tüpü sabitlemesi için faydalıdır. Bantlar üzerinde kauçuk cırt cırt tüpün kaymasını önler. İhtiyaç halinde karın bandı her biri 50 mm’lik 2 naylon dikdörtgen ringler ile değiştirilebilir. 6 adet paslanmaz çelik D-Ring, 25 mm, ve 2 paslanmaz çelik D-Ringler, 40 mm, aksesuarları sabitlemek için kullanılmıştır. Kayış takımının ayrıca HT polyester tutacı vardır böylece teknede ve suda taşımak kolaylaşır. Kayış takımına dikilmiş anatomik plaka koruyucu dolgu bulunur. Dikdörtgen naylon ringler, 50 mm, kayış takımının alt orta kısmına kasık bandını sabitlemek için yerleştirilmiştir, 50 mm’lik naylon toka ile ayarlanabilir. Paslanmaz çelik toka karın bandının sıkıştırılmasına izin verir.
HAVA YASTIĞI Dış çanta 15 litrelik kaldırma gücü ile polyester’den yapılmıştır. İç çantası tam tersi mikron poliüretan soltane F/B4 SP 400’den yapılmıştır. İhtiyaç halinde iç balonu üst tarafında bulunan fermuarlar vasıtasıyla değiştirmek mümkündür. İki yüksek basınç vanası ve bir hızlı boşaltım vanası vardır. Çantayı kayış takımına tutturan 50 mm (her iki tarafta 1’er tane) 2 dikdörtgen naylon ringler mevcuttur. Sabitleme 1 arka bant ve 25 mm’lik velcro kayış ile sağlanır ayrıca tüpleri sabitlemek için de kullanılır. 4 ilave dikdörtgen naylon ringler, 50 mm (her iki tarafta 2’şer tane), karın yüksekliğinde, çantayı kayış takımına sabitlemek için yerleştirilmiştir ayrıca karın bandı da mevcuttur. Ayrıca kayış takımı ve çantada derlin vidalar ile sabitlenmiştir. Kayış takımını ve çantayı vida ile sabitlemek için bunun üst tarafta bulunan hem çantadaki hem de kayış takımındaki ilmekten geçmesi gerekir. Çantanın kayış takımına bitişik olan bölümünde 5 mm elastik şeridin geçtiği 19 ilmek vardır. Ceketi boşaltmak için kullanılan elastik şerit çanta boyunca zikzak şeklinde yerleştirilmiştir.     
İNFLATÖR İnflatör’ün boşaltım vanası ve metal tıkayıcı kablosu vardır. Standart uzunluğu 50 cm’dir ancak istenirse 60 cm’lik inflatör  monte edilebilir. Piston sistemlidir ve şişirme ve boşaltma butonları derlindendir. Derlin butonlarının kayma önleyici özelliği vardır. 
CEPLER Cepler opsiyoneldir. Üretimimizdeki tüm cep modellerinden seçmek mümkündür.
TEKNİK ÖZELLİKLER 
- Önceden form kazandırılmış kayış takımı yüksek kalite polyamid’dir ve 2,5 mm’lik ön-gerilimli genişletme.
- Dış koruyucu çanta yüksek kalite Polyester’dir.
- Elastik şerit 5 mm
- İç çantası poliüretan soltane F/B4 SP 400 mikron 
- Elastik karın bandı
- Anatomik omuz kayışları ceketi giyerken ayarlanabilir
- Elastik kasık bandı 
- Göğüs bandı ceketi giyerken ayarlanabilir
- 1 HT polyamid plaka koruyucu dolgu
- 1 HT polyamid inflatör tutucu
- 12 naylon D-ring
- 1derlin sabit vida
- 4 paslanmaz çelik ilik halkası 
- 1 tüpleri sabitlemek için arka bant
- 1 Tüpü sabitlemek için 25 mm Velcro kayış 
- Boşaltım vanası ve tıkayıcı metal kablo ile inflatör 
- Pistonlu sistem, kayma önleyici derlin şişirme ve boşaltma butonları ile
- 2 yüksek basınç ve hızlı boşaltım vanası (çift tüp versiyonunda 4 vana)
- 2 ölçüde mümkün: tek renk A (M-L-XL) ve tek renk B (M-S-XS)
- Komple modüler (T.M.S.)
- Ağrılık: 2 kg.
- Kaldırma kapasitesi: 15 lt.             
- 6 farklı renkte: kırmızı, sarı, mavi, siyah, beyaz, turuncu 
ÖZELLEŞTİRME AUDAXPRO sadece teknik olarak size özel hale getirilmez ayrıca daha da kişiselleştirebilirsiniz. Bu sebeple tasarımını, GANGAA TRAVEL’in inflatör tutucusuna, inflatör koruyucusuna veya dolgu kısmına isminiz, imzanızı, lisans numaranızı, kan grubunuzu veya herhangi bir bilgiyi nakışla yazdırarak daha kişisel yapabilirsiniz. B.C’nin başka bir parçasını kişiselleştirmek mümkün değildir. B.C’yi yanlarında model adı ve AUDAXPRO logosu olmadan almak mümkün değildir. 
BC İLE GELECEK MALZEMELER
Ceketinizi aldığınıza size Alçak basınç 73 cm hortum, kullanım talimatı ve taşıma için rahat ve pratik polyester sırt çantası tedarik edilecek. 
KULLANIM VE BAKIM İÇİN FAYDALI TAVSİYELER 
- Hızlı ve tam boşaltım için şişirilen çanta ile lateks elastikleri ayarlayın. 
- Her dalıştan sonra ceketi tatlı su ile yıkayın.
- Tuzlu suda 5/6 dalıştan sonra dış çantanın fermuarını yağlayın.
- Yaklaşık 10 dalıştan sonra Poliüretan çantanın iç parçasını suyun inflatörden de geçişini sağlayarak tatlı su ile yıkayın.
- B.C’yi havadar kuru bir yerde yarı şişik olarak muhafaza edin.
- Çok uzun süre güneş ışığına maruz kalması veya sık sıcaklık değişiklikleri ürünün teknik özelliklerini değiştirir.
- Yetkili AUDAXPRO satıcısı tarafından veya direkt fabrikadan yıllık bakımlarını gerçekleştirin.

 

 

bc denge yelekleri/bc buoyancy compansators

AUDAXPRO TRAVEL Seyahat BC 420,00 EUR
VAPOR BC 389,00 EUR
DRAKE BC 249,00 EUR
Teknik Derin Dalış BC-Dive System 1.000,00 EUR
Black Jac XP BCD 399,00 EUR
Pure BCD 329,00 EUR